Pořadatelé Rally Morava apelují na fanoušky rally

Tiskové zprávy | pátek 09.10.2020

Víkendová Futures Contproduct Rally Morava 2020, která proběhne 10. října 2020 na Šternberku, je sportovním podnikem bez diváků.


V souladu s hygienickými a epidemiologickými opatřeními Ministerstva zdravotnictví se automobilová soutěž Futures Contproduct Rally Morava bude muset obejít bez přítomnosti fanoušků rallysportu a diváků.   

„Jménem pořadatelského týmu Rally klub Šternberk v AČR prosíme všechny příznivce, aby toto rozhodnutí respektovali. Aby se nesnažili navštěvovat rychlostní zkoušky letošního ročníku. Návštěva diváků může být dokonce důvodem ke zrušení rychlostní zkoušky,“ upřímně prosí ředitel Futures Contproduct Rally Morava Rudolf Kouřil a dodává: „Věřím, že pochopíte, že svou neúčastí rallysport v Česku protentokrát podpoříte, aby sezóna mohla případně pokračovat i dalšími závody.“

V průběhu soutěže budou muset mít posádky a všichni členové týmů zakryty dýchací cesty. To platí nejen pro servisní areál, ale i pro místa styku s pořadateli a činovníky. Novináři, fotografové a členové televizních štábů musí při závodě nosit roušku nejen v uzavřených prostorách a v servisu, ale také kdekoliv u trati. Na situaci budou dohlížet jak pořadatelé, tak media a bezpečnostní delegáti. Jménem organizačního týmu děkujeme za spolupráci.

Při Futures Contproduct Rally Morava se bude závodit na šesti rychlostních zkouškách s celkovou délkou měřených úseků 62,04 km.

Aktuální informace ohledně dění kolem Futures Contproduct Rally Morava najdete kromě oficiálních stránek i na facebookovém profilu soutěže Rally Morava. Průběžné zpravodajství Vám vzhledem k aktuální situaci nabídkou rovněž tradiční VideoNovinky.

Futures Contproduct Rally Morava 2020, tiskový servis
Tomáš Plachý